Tilmeldte
31
Navn Bemærkning Holdleder Official Kørsel
Adrianna Pedersen Lørdag Kan desværre ikke Kan desværre ikke
Alberte Bendix Raunkjær Kan desværre ikke Kan desværre ikke Søndag
Alberte Engelbrecht Rosenstand Kan desværre ikke Søndag Søndag
Alberte Hjarbæk Lørdag Lørdag Lørdag
Annette Toft Kan desværre ikke Kan desværre ikke Lørdag
Astamaja Rought Kan desværre ikke Kan desværre ikke Kan desværre ikke
Bianca Evelyn Uhl Søndag Kan desværre ikke Søndag
Caroline Søe Jepsen Kan desværre ikke Kan desværre ikke Søndag
Elias Nørholm Rought Kan desværre ikke Kan desværre ikke Lørdag
Emilia Pico Kan køre svømmere til Ringsted lørdag morgen.   Emilia deltager kun lørdag.  Kan desværre ikke Kan desværre ikke Lørdag
Frederik Schmidt Johansen Lørdag Kan desværre ikke Lørdag
Jannik Jørgensen Kan desværre ikke Søndag Søndag
Jonatan Thrysøe Lørdag Kan desværre ikke Lørdag
Laura Keller Thorgrimson Lørdag Kan desværre ikke Lørdag
Laura Storm Frimann Kan være official el holdleder afhængigt af hvor I mangler Lørdag Lørdag Lørdag
Maria Gandrup Nygaard Søndag Søndag Søndag
Marie Louise Bech Andersen Kan desværre ikke Kan desværre ikke Lørdag
Mikkel Mortensen Kan desværre ikke Lørdag Lørdag
Mikkel Prüsse-Olsen Lørdag Kan desværre ikke Lørdag
Naja-Amalie Lund Hallengreen Kan desværre ikke Kan desværre ikke Søndag
Nikoline Bryde Kan desværre ikke Kan desværre ikke Kan desværre ikke
Rajmund Zsombor Koska Kan desværre ikke Kan desværre ikke Kan desværre ikke
Rosa Pico Har meldt kørsel ved Emilia - kan kun kærer til Ringsted om morgen.  Rosa deltager kun lørdag.  Kan desværre ikke Kan desværre ikke Kan desværre ikke
Rosa Sofie Wismarch Mørch Søndag Kan desværre ikke Søndag
Signe Skelvig Signe kommer begge dage Søndag Kan desværre ikke Søndag
Silje Juul Kjeldsen Kan desværre ikke Kan desværre ikke Søndag
Silje Mathiasen Lørdag Kan desværre ikke Lørdag
Silke Krakau Tønnesen Kan desværre ikke Kan desværre ikke Lørdag
Tobias Daniel Larsen Tobias kører selv. Kan desværre ikke Kan desværre ikke Kan desværre ikke
Tobias Rehder Knudsen Kan desværre ikke Kan desværre ikke Lørdag
Viktor Kristiansen Kan desværre ikke Lørdag Lørdag
Deltager ikke
Amil Alibasic
Emma Mørk Attrup
Jeppe Martin Bülow Møller
Malthe Brun Hansen
Rasmus Bønsøe
Sophia Augustesen